گیاه سانسوریا مهتابی به همراه گلدان میکا استوانه ای | سایز کوچک

فقط آنلاین

GG-0084

جدید

سانسوریا مهتابی با برگهایی بلند و کشیده به رنگ نقره ای خاکستری و سبز گونه ای نسبتا جدید در جنس Sansevieria است که به عنوان گیاه زینتی خانگی گسترش یافته است، زیرا چندان نیازی به مراقبت ندارد. این گیاهان در سایه های عمیق و مکان های با نور کم، ممکن است برگ تیره تر داشته باشند

جزییات بیشتر

186,000 تومان

- +

 
توضیحات محصول

سانسوریا مهتابی یا سانسوریا نقره ای، بومی قاره آفریقا می باشد. برای افرادی که قصد نگهداری از گیاهان را دارند، معمولا سانسوریا یکی از اولین گزینه ها می باشد، زیرا نگهداری از آن بسیار ساده است. این گیاه از اولین پیشنهاد ها برای کسانی است که به دنبال ایجاد فضای سبز در خانه و باغ خود می باشند است.

 

گونه های مختلف سانسوریا در سایه های عمیق و مکان های با نور کم، ممکن است برگ تیره تر داشته باشند. سانسوریاها بومی آفریقا هستند و در اشکال گوناگون و متعددی یافت می شوند. سانسوریاها گیاهانی هستند که عمر بسیار طولانی دارند و می تواند برای چندین نسل باقی بمانند. سرعت رشد گیاه متوسط است و در شرایط مساعد در میانه بهار و اوایل تابستان به شکوفه مینشیند. شکوفه های آن سفید رنگ است و هیچ عطر و بویی ندارد.

 

روش نگهداری سانسوریا مهتابی یا نقره ای

نور سانسوریا مهتابی:

بهترین شرایط نوری برای این گیاه نور غیر مستقیم زیاد است.گرچه سانسوریا سبز به نور کم هم مقاوم است و شرایط خوبی خواهد داشت.

 

آبیاری سانسوریا مهتابی:

در تابستان هر زمان خاک خشک شد آن را آبیاری کنید. برای اینکه میزان رطوبت خاک را بسنجید می توانید یک خلال دندان را در خاک فروببرید اگر ذرات خاک به آن نچسبد یعنی خاک خشک است و گیاه نیاز به آبیاری دارد. در زمستان فواصل آبیاری را بیشتر نمایید.

 

خاک سانسوریا مهتابی:

خاک کمپوست بهترین انتخاب برای سانسوریا نقره ای می باشد.

 

دمای مناسب سانسوریا نقره ای:

دمای مناسب برای سانسوریا نقره ای ۱۵ تا ۲۴ درجه سانتی گراد می باشد.

 

زمان تعویض گلدان سانسوریا مهتابی:

سانسوریا جا به جایی را زیاد دوست ندارد. بنابراین تا وقتی ریشه گیاه از زیر گلدان بیرون نزده و یا گلدان ترک نخورده گلدان را تعویض نکنید. بهترین گلدان برای سانسوریا گلدان هایی از جنس سفال است.

 

میزان رطوبت سانسوریا نقره ای:

رطوبت معمولی داخل منزل برای سانسوریا کافی است و نیازی به رطوبت زیاد ندارد.

 
مشخصات محصول
مقدار نورکم
آبیاری خاککم
دارای گلنمی باشد
جنس گلدانمیکا
 
نکات قبل از خرید

محدوده ارسال 

• در حال حاضر خدمات گلگونه تنها برای شهر تهران قابل ارائه می باشد.

 

تطابق تصویر و محصول

• لطفا در نظر بگیرید گل ها و گیاهان موجودات زنده هستند و محصول ساختگی و آماده نیستند، و اختلاف اندکی بین عکس وبسایت و محصول دریافتی وجود دارد. ولی تیم گلگونه تضمین میکند که محصولات مخصوص شما از تازه ترین، زیباترین و مرغوب ترن گل ها و گیاهان هستند.

 

شرایط مرجوع

• گل های طبیعی با توجه به ماهیتشان عمر معینی دارند و از آنجا که گل ها طبق سفارش چیده می شود، امکان مرجوع کردن یک محصول در حالت عادی وجود ندارد. تنها در صورتی خرید شما مرجوع و مبلغ عودت داده می شود که محصول ارسالی با درخواست شما در وبسایت مطابقت نداشته باشد. یعنی محصولی که به دست شما رسیده به لحاظ اندازه، کیفیت، و جنس گل ها با سفارش موجود در سبد خرید حساب کاربری شما همسان نباشد.

 

• گل های موجود در محصولات، صبح روز ارسال و به صورت مستقیم از مزرعه چیده می‌شوند. اطمینان داشته باشید تازه ترین گل ها از بهترین مزارع پرورش گل برای تمامی محصولات تهیه می شود.

 

30 محصول مشابه یافت شد

Bookmark and Share

کد QR