بذر خیار استاندارد و اصلاح شده

فقط آنلاین

GG-0082

جدید

کاشت و به خصوص برداشت محصول از ابتدا می تواند حس لذتبخشی برای هر کسی باشد. اینکه بذر گیاهی را خودتان بکارید و شاهد رشد آن در طول زمان باشید، از آن مراقبت کنید تا محصول برداشت کنید، بسیار حس زیبایی است.

بذر استاندارد و اصلاح شده خیار را می توانید از وبسایت گلگونه خریداری کنید.

جزییات بیشتر

10,000 تومان

- +

 
توضیحات محصول

این رقم از خیار بوته های با رشد نسبتاً محدود داشته و با راحتی میتوان در فضای باز و گلخانه کشت نمود، بذر این خیار نسل اول بوده و از نظر باردهی بسیار بالا بوده و محصولی یک دست تولید می کند، برای کاشت گلدانی حتماً باید در بالکن یا پشت پنجره آفتابگیر و در گلدان سایز متوسط یا بزرگ کاشته شود، برای ایستا ماندن بوته حتماً سر شاخه های رونده را با نخ به محلی متصل کنید تا گیاه رو به بالا بتواند رشد کند. خیار گیاهی یک ساله بوده که معمولاً به طور مستقیم بهار و بعد از رفع سرما کاشته می شود و معمولاً نشاء نمی شود، خیار نسبت به آبیاری نا منظم و خشکی واکنش بدی نشان می دهد و باعث ریختن گلها و بد فرم شدن میوه ها می شود. در فضای باز خیار معمولاً به صورت خطی و جوی و پشته کاشته می شود

 

خاک مناسب برای کاشت بذر خیار بوته ای هیبرید باید غنی باشد تا به باردهی حداکثری برسیم ، میتوان از کود های دامی پوسیده استفاده کرد

 

بهترین فصل برای کاشت، فصل بهار می باشد. میانگین عمق کاشت می بایست بین 3 الی 5 سانتی متر باشد و بهتر است در فضایی با متراژ 10 الی 20 متر مربع کاشته شود.

مناسب ترین خاک ترکیب 30 درصد ورمی کمپوست + 30 درصد کوکوپیت + 20 درصد پیت ماس +20 درصد پرلیت (یا در خاک باغچه با زهکشی بالا) می باشد و برای آبیاری پای بوته باید همیشه مرطوب بماند، در فصل گلدهی بوته ها، آبیاری کاهش یابد و اجازه دهید خاک خشک شود و سپس آبیاری کنید.

   

دما مناسب در زمان جوانه زنی و رشد 10 الی 15 درجه باشد.

 

خرید بذر خیار

 
مشخصات محصول
مقدار نورمتوسط
آبیاری خاکزیاد
دارای گلنمی باشد
 
نکات قبل از خرید

محدوده ارسال 

• در حال حاضر خدمات گلگونه تنها برای شهر تهران قابل ارائه می باشد.

 

تطابق تصویر و محصول

• لطفا در نظر بگیرید گل ها و گیاهان موجودات زنده هستند و محصول ساختگی و آماده نیستند، و اختلاف اندکی بین عکس وبسایت و محصول دریافتی وجود دارد. ولی تیم گلگونه تضمین میکند که محصولات مخصوص شما از تازه ترین، زیباترین و مرغوب ترن گل ها و گیاهان هستند.

 

شرایط مرجوع

• گل های طبیعی با توجه به ماهیتشان عمر معینی دارند و از آنجا که گل ها طبق سفارش چیده می شود، امکان مرجوع کردن یک محصول در حالت عادی وجود ندارد. تنها در صورتی خرید شما مرجوع و مبلغ عودت داده می شود که محصول ارسالی با درخواست شما در وبسایت مطابقت نداشته باشد. یعنی محصولی که به دست شما رسیده به لحاظ اندازه، کیفیت، و جنس گل ها با سفارش موجود در سبد خرید حساب کاربری شما همسان نباشد.

 

• گل های موجود در محصولات، صبح روز ارسال و به صورت مستقیم از مزرعه چیده می‌شوند. اطمینان داشته باشید تازه ترین گل ها از بهترین مزارع پرورش گل برای تمامی محصولات تهیه می شود.

 

30 محصول مشابه یافت شد

Bookmark and Share

کد QR