تنگ گل ناهید

فقط آنلاین

GG-0071

جدید

تنگ گل ناهید زیبایی خاصی دارد. این تنگ زیبا و شکیل با گل های رز، گل آلسترومریا و گل ژربرا تزیین شده است. از تنگ های گل عموما برای هدایای روزانه، کادوی تولد، عرض تبریک و ... استفاده می شود.

جزییات بیشتر

90,000 تومان

- +

 
توضیحات محصول

ویژگی تنگ گل نسبت به سبد گل یا باکس گل به صرفه بودن، ساده بودن و وزن پایین آن است که برای هدایای روزانه مناسب می باشد. تنگ گل ناهید با گل رز آبی سفید، گل ژربرا صورتی و آلسترومریا زرد تزیین شده که ترکیب رنگ بسیار زیبایی دارد.

 

برای ماندگاری بیشتر تنگ گل بهتر از در فضای خنک و به دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری شود.

 
مشخصات محصول
قطر22 سانتی متر
ارتفاع30 سانتی متر
نوع گلرز | آلسترومریا | ژربرا
تعداد شاخه گل14 عدد
 
نکات قبل از خرید

محدوده ارسال 

• در حال حاضر خدمات گلگونه تنها برای شهر تهران قابل ارائه می باشد.

 

تطابق تصویر و محصول

• لطفا در نظر بگیرید گل ها و گیاهان موجودات زنده هستند و محصول ساختگی و آماده نیستند، و اختلاف اندکی بین عکس وبسایت و محصول دریافتی وجود دارد. ولی تیم گلگونه تضمین میکند که محصولات مخصوص شما از تازه ترین، زیباترین و مرغوب ترن گل ها و گیاهان هستند.

 

شرایط مرجوع

• گل های طبیعی با توجه به ماهیتشان عمر معینی دارند و از آنجا که گل ها طبق سفارش چیده می شود، امکان مرجوع کردن یک محصول در حالت عادی وجود ندارد. تنها در صورتی خرید شما مرجوع و مبلغ عودت داده می شود که محصول ارسالی با درخواست شما در وبسایت مطابقت نداشته باشد. یعنی محصولی که به دست شما رسیده به لحاظ اندازه، کیفیت، و جنس گل ها با سفارش موجود در سبد خرید حساب کاربری شما همسان نباشد.

 

• گل های موجود در محصولات، صبح روز ارسال و به صورت مستقیم از مزرعه چیده می‌شوند. اطمینان داشته باشید تازه ترین گل ها از بهترین مزارع پرورش گل برای تمامی محصولات تهیه می شود.

 

30 محصول مشابه یافت شد

Bookmark and Share

کد QR

محصولات بازدیدشده