تنگ گل معصوم

فقط آنلاین

GG-0067

جدید

تنگ گل معصوم یکی از زیباترین و در عین حال بی آلایش ترین هدایایی است که می توانید برای پایداری دوستی و عشق اهدا کنید. رنگ بندی خاص این تنگ گل هر کسی را شیفته خود می کند.

جزییات بیشتر

90,000 تومان

- +

 
توضیحات محصول

ویژگی تنگ گل نسبت به سبد گل یا باکس گل به صرفه بودن، ساده بودن و وزن پایین آن است که برای هدایای روزانه مناسب می باشد. با خرید تنگ گل معصوم همسر یا دوست خود را خوشحال کنید.

تنگ گل معصوم حاوی گل رز قرمز، آلسترومریا و گل داوودی مینیاتوری در دو رنگ می باشد که نشانه عشق و محبت و دوستی است.

 
مشخصات محصول
قطر22 سانتی متر
ارتفاع35 سانتی متر
نوع گلرز | آلسترومریا | داوودی
تعداد شاخه گل18 عدد
 
نکات قبل از خرید

محدوده ارسال 

• در حال حاضر خدمات گلگونه تنها برای شهر تهران قابل ارائه می باشد.

 

تطابق تصویر و محصول

• لطفا در نظر بگیرید گل ها و گیاهان موجودات زنده هستند و محصول ساختگی و آماده نیستند، و اختلاف اندکی بین عکس وبسایت و محصول دریافتی وجود دارد. ولی تیم گلگونه تضمین میکند که محصولات مخصوص شما از تازه ترین، زیباترین و مرغوب ترن گل ها و گیاهان هستند.

 

شرایط مرجوع

• گل های طبیعی با توجه به ماهیتشان عمر معینی دارند و از آنجا که گل ها طبق سفارش چیده می شود، امکان مرجوع کردن یک محصول در حالت عادی وجود ندارد. تنها در صورتی خرید شما مرجوع و مبلغ عودت داده می شود که محصول ارسالی با درخواست شما در وبسایت مطابقت نداشته باشد. یعنی محصولی که به دست شما رسیده به لحاظ اندازه، کیفیت، و جنس گل ها با سفارش موجود در سبد خرید حساب کاربری شما همسان نباشد.

 

• گل های موجود در محصولات، صبح روز ارسال و به صورت مستقیم از مزرعه چیده می‌شوند. اطمینان داشته باشید تازه ترین گل ها از بهترین مزارع پرورش گل برای تمامی محصولات تهیه می شود.

 

30 محصول مشابه یافت شد

Bookmark and Share

کد QR

محصولات بازدیدشده