سبد گل خواستگاری

فقط آنلاین

GG-0066

جدید

سبد گل خواستگاری حس عاشقانه دارد. این سبد گل با تم رنگی قرمز و 20 شاخه گل رز قرمز که نماد عشق است هدیه مناسب برای مراسم خواستگاری یا هدیه به عشق می باشد.

جزییات بیشتر

250,000 تومان

- +

 
توضیحات محصول

گل‌های خوشرنگ و تر و تازه که برگ‌های پلاسیده ندارند برای سبد گلی که قرار است شما را به سمت سرنوشت ببرد، بهترین انتخاب هستند.

سبد گل خواستگاری حاوی 20 شاخه گل رز قرمز، 40 عدد آلسترومریا قرمز و زرد و 10 عدد گل آنتوریوم قرمز می باشد که تمامی چیزی است که برای هدیه به عشقتان به آن نیاز دارید. این سبد گل را بعد از ازدواج هم می توانید برای تجدید عشقتان به همسر خود هدیه دهند.

همچنین می توانید مقاله ویژگی های دسته گل خواستگاری را نیز مطالعه کنید.

 
مشخصات محصول
طول30 سانتی متر
عرض18 سانتی متر
ارتفاع50 سانتی متر
نوع گلرز | آنتوریوم | آلسترومریا
تعداد شاخه گل70 عدد
 
نکات قبل از خرید

محدوده ارسال 

• در حال حاضر خدمات گلگونه تنها برای شهر تهران قابل ارائه می باشد.

 

تطابق تصویر و محصول

• لطفا در نظر بگیرید گل ها و گیاهان موجودات زنده هستند و محصول ساختگی و آماده نیستند، و اختلاف اندکی بین عکس وبسایت و محصول دریافتی وجود دارد. ولی تیم گلگونه تضمین میکند که محصولات مخصوص شما از تازه ترین، زیباترین و مرغوب ترن گل ها و گیاهان هستند.

 

شرایط مرجوع

• گل های طبیعی با توجه به ماهیتشان عمر معینی دارند و از آنجا که گل ها طبق سفارش چیده می شود، امکان مرجوع کردن یک محصول در حالت عادی وجود ندارد. تنها در صورتی خرید شما مرجوع و مبلغ عودت داده می شود که محصول ارسالی با درخواست شما در وبسایت مطابقت نداشته باشد. یعنی محصولی که به دست شما رسیده به لحاظ اندازه، کیفیت، و جنس گل ها با سفارش موجود در سبد خرید حساب کاربری شما همسان نباشد.

 

• گل های موجود در محصولات، صبح روز ارسال و به صورت مستقیم از مزرعه چیده می‌شوند. اطمینان داشته باشید تازه ترین گل ها از بهترین مزارع پرورش گل برای تمامی محصولات تهیه می شود.

 

30 محصول مشابه یافت شد

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

Bookmark and Share

کد QR

محصولات بازدیدشده