سبد گل لیلی

فقط آنلاین

GG-0065

جدید

سبد گل لیلی حس عاشقانه ای دارد. رنگ بندی زیبای این سبد مخصوص تبریک سالگرد ازدواج، هدیه به عشق و عرض تبریک را دارد. تک شاخه لیلیوم به کار رفته در این سبد گل به دلیل زیبایی هایی که دارد به منظور تزیینات استفاده می شود.

جزییات بیشتر

120,000 تومان

- +

 
توضیحات محصول

سبد گل لیلی حاوی گل های خاص مانند گل داوودی، گل آنتوریوم، گل رز ماتیکی با رنگ خاص و گل لیلیوم یا سوسن می باشد. خرید سبد گل یکی از رسوماتی است که امروز در جامعه بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

  

تمامی افراد به صورت ناخودآگاه با گل طبیعی حس شاد و خوشحالی می کنند. امکان ندارد شما به عزیزانتان گل هدیه دهید و آنها نخندند!

 

  

برای ماندگاری بهتر گل های شاخه بریده بهتر است آنها را در فضایی خنک و دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری کنید.

  

سبد گل لیلی

 
مشخصات محصول
طول28 سانتی متر
عرض10 سانتی متر
ارتفاع40 سانتی متر
نوع گلآنتوریوم | رز | لیلیوم | داوودی
تعداد شاخه گل25 شاخه
 
نکات قبل از خرید

محدوده ارسال 

• در حال حاضر خدمات گلگونه تنها برای شهر تهران قابل ارائه می باشد.

 

تطابق تصویر و محصول

• لطفا در نظر بگیرید گل ها و گیاهان موجودات زنده هستند و محصول ساختگی و آماده نیستند، و اختلاف اندکی بین عکس وبسایت و محصول دریافتی وجود دارد. ولی تیم گلگونه تضمین میکند که محصولات مخصوص شما از تازه ترین، زیباترین و مرغوب ترن گل ها و گیاهان هستند.

 

شرایط مرجوع

• گل های طبیعی با توجه به ماهیتشان عمر معینی دارند و از آنجا که گل ها طبق سفارش چیده می شود، امکان مرجوع کردن یک محصول در حالت عادی وجود ندارد. تنها در صورتی خرید شما مرجوع و مبلغ عودت داده می شود که محصول ارسالی با درخواست شما در وبسایت مطابقت نداشته باشد. یعنی محصولی که به دست شما رسیده به لحاظ اندازه، کیفیت، و جنس گل ها با سفارش موجود در سبد خرید حساب کاربری شما همسان نباشد.

 

• گل های موجود در محصولات، صبح روز ارسال و به صورت مستقیم از مزرعه چیده می‌شوند. اطمینان داشته باشید تازه ترین گل ها از بهترین مزارع پرورش گل برای تمامی محصولات تهیه می شود.

 

30 محصول مشابه یافت شد

Bookmark and Share

کد QR

محصولات بازدیدشده