بونسای انار به همراه گلدان سفال | سایز بزرگ

GG-0062

جدید

انار زینتی و یا مینیاتوری بوته ای با گل های زنگوله ای قرمز رنگ و گاهی میوه دار میباشد. گل ها در شرایط نگهداری مناسب آپارتمانی تبدیل به میوه های تزیینی انار می شوند که علاوه بر زیبایی چشم نواز، دارای خواص درمانی و دارویی نیز برای انسان هستند.

این انار زینتی حاوی 4 الی 6 میوه انار بسیار زیبا می باشد. هدیه دادن این گلدان انار زینتی در شب یلدا بسیار مناسب است.

جزییات بیشتر

317,000 تومان

- +

 
توضیحات محصول

بوته انار بسیار زیبا که به گلنار معروف میباشد با نام علمی Punica granatum nana بومی ایران و عراق می باشد و یکی از گونه های پاکوتاه درخت انار است.

 

انار زینتی درختچه ای خزان کننده می باشد که تا ارتفاع ۳ تا ۴ متر رشد می کند. این گیاه رشد متوسطی دارد و به 5 سال زمان نیاز دارد تا به بلوغ کامل برسد ولی از همان سال های اولیه گلدهی می کند.
این گیاه دارای برگ های کوچک و سبز رنگ همراه با شکوفه های بسیار زیبا می باشد که بر روی ساقه های چوبی و ظریف این بوته میروید.

 

این بوته در شرایط نگهداری مناسب به درختچه ای کوچک و دائمی تبدیل می شود که در اواخر بهار و در سراسر تابستان دارای گل های بسیار زیبا و قرمز رنگ و میوه انار میباشد
این گیاه گرمای بیش از حد را تحمل نمی کند و بیشتر مناسب اقلیم های خشک و سرد است.

 

انار زینتی مینیاتوری  

  

نحوه نگهداری بوته انار مینیاتوری:

نور:

درخت انار خانگی هر روز حداقل به چهار تا شش ساعت روشنایی روز نیاز دارد. در صورتی که نمیتوانید این منبع نور را به صورت طبیعی تامین کنید، باید با مهتابی یا منابع دیگر نور مصنوعی مانند چراغ رشد (گرو لایت) آن را تامین کنید.

 
خاک:

خاک سبک با زهکشی مناسب

یکی از فاکتورهایی که برای خاک آن حتما باید در نظر گرفته شود، زهکشی خوب است. اگر آب به مدت زیاد در خاک بماند و خاک خیس باشد، گیاه آسیب می بیند پس مطمئن شوید که گلدانی که برای کاشت انار انتخاب کرده اید سوراخ های زهکش باز و به اندازه کافی دارد. اگر زهکش ها کافی نبود، خودتان تعدادی سوراخ به کف گلدان اضافه کنید.

 
آبیاری:

در آب و هوای بسیار خشک نیاز به آبیاری عمیق دارد ولی در حالت کلی نسبت به کم آبی مقاوم است.

مرتبا به بوته انار خود آب بدهید تا خاک آن مرطوب باشد اما دقت کنید که خاک نباید خیس بماند. تا جایی به درخت آب بدهید که از سوراخ زیر گلدان خارج شده و وارد زیر گلدانی شود. سپس بگذارید خاک کمی خشک شود و سپس دوباره به آن آب بدهید. هرگز نگذارید خاک گیاه کاملا خشک شود.

 
کوددهی:

کود کامل گیاهی در اواخر زمستان

  

گلدان:

اگر در زمستان هوای داخل خانه تان خشک است، گلدان انار مینیاتوری را در ظرف حاوی شن مرطوب بگذارید اما حواستان باشد ته گلدان در آب قرار نگیرد. خاک را کمی خشک نگه دارید و مراقب باشید در ماههای زمستانی بیش از حد به گیاه آب ندهید.

 
مشخصات محصول
مقدار نورمتوسط
آبیاری خاکمتوسط
دارای گلمی باشد
جنس گلدانسفال
حاوی میوهمی باشد
تعداد میوه4 الی 6 عدد
 
نکات قبل از خرید

محدوده ارسال 

• در حال حاضر خدمات گلگونه تنها برای شهر تهران قابل ارائه می باشد.

 

تطابق تصویر و محصول

• لطفا در نظر بگیرید گل ها و گیاهان موجودات زنده هستند و محصول ساختگی و آماده نیستند، و اختلاف اندکی بین عکس وبسایت و محصول دریافتی وجود دارد. ولی تیم گلگونه تضمین میکند که محصولات مخصوص شما از تازه ترین، زیباترین و مرغوب ترن گل ها و گیاهان هستند.

 

شرایط مرجوع

• گل های طبیعی با توجه به ماهیتشان عمر معینی دارند و از آنجا که گل ها طبق سفارش چیده می شود، امکان مرجوع کردن یک محصول در حالت عادی وجود ندارد. تنها در صورتی خرید شما مرجوع و مبلغ عودت داده می شود که محصول ارسالی با درخواست شما در وبسایت مطابقت نداشته باشد. یعنی محصولی که به دست شما رسیده به لحاظ اندازه، کیفیت، و جنس گل ها با سفارش موجود در سبد خرید حساب کاربری شما همسان نباشد.

 

• گل های موجود در محصولات، صبح روز ارسال و به صورت مستقیم از مزرعه چیده می‌شوند. اطمینان داشته باشید تازه ترین گل ها از بهترین مزارع پرورش گل برای تمامی محصولات تهیه می شود.

 

30 محصول مشابه یافت شد

Bookmark and Share

کد QR