پرفروش ترین محصولات

سبد گل بیتا

سبد گل بیتا

120,000 تومان
سبد گل مارال

سبد گل مارال

120,000 تومان
سبد گل آسمان

سبد گل آسمان

110,000 تومان
سبد گل سلماز

سبد گل سلماز

95,000 تومان
تنگ گل معصوم

تنگ گل معصوم

90,000 تومان
گیاه پتوس سفید

گیاه پتوس سفید

89,000 تومانکاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وبسایت تخصصی گل و گیاه «گلگونه» به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وبسایت تخصصی گل و گیاه «گلگونه» و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وبسایت تخصصی گل و گیاه «گلگونه» از سوی کاربر است.قوانین عمومی «گلگونه»

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های «گلگونه» منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات «گلگونه» تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات «گلگونه» اقدام نماید.ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات «گلگونه» استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به «گلگونه» ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که «گلگونه» به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و...) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا طرح های تخفیفی، امکان دارد «گلگونه» برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه «گلگونه» را در پروفایل خود لغو کنند.سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی در «گلگونه»:

«گلگونه» به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. «گلگونه» متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از وبسایت تخصصی گل و گیاه «گلگونه»، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.ثبت، پردازش و ارسال سفارش در گلگونه:

وبسایت تخصصی گل و گیاه «گلگونه»  به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در وبسایت «گلگونه» به وسیله ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. «گلگونه» همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در «گلگونه» به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای «گلگونه» محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.


کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد