پرفروش ترین محصولات

سبد گل بیتا

سبد گل بیتا

120,000 تومان
سبد گل مارال

سبد گل مارال

120,000 تومان
سبد گل آسمان

سبد گل آسمان

110,000 تومان
سبد گل سلماز

سبد گل سلماز

95,000 تومان
تنگ گل معصوم

تنگ گل معصوم

90,000 تومان
گیاه پتوس سفید

گیاه پتوس سفید

89,000 تومان

شرایط ارسال گلگونه


هزینه ارسال سفارشات «گلگونه» که بیشتر از 100 هزار تومان باشد به صورت رایگان در سراسر تهران توزیع می شود. نحوه ارسال سفارشات به صورت پیک موتوری فروشگاه تخصصي گل و گياه «گلگونه» انجام می پذيرد.


در حال حاضر به دليل مشكلات و محدوديت هاي ارسال، خدمات «گلگونه» تنها در سطح شهر تهران ارائه مي گردد و تيم «گلگونه» تمام تلاش خود را مي كند تا اين خدمات را به شهرهاي ديگر و سراسر كشور توسعه دهد.

مناطق جاده بهشت زهرا، باقرشهر، واوان، پالایشگاه، نیروگاه برق، قیامدشت، شهرک صنعتی عباس آباد، چهاردانگه، اسلامششهر، شهر ری و... در محدوده تحویل از طریق پیک نیستند.
همانطور كه پيش از اين ذكر شد، ارسال سفارشات تنها مختص شهر تهران بوده و توسط پیک موتوری انجام مي پذيرد. بسته سفارشات حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش، تحویل کاربران می گردد. (در شرایط خاص مانند برف و بوران، باران شدید و سیل؛ و مسائل اینچنینی که رفت و آمد برای موتورسواران را غیرممکن یا سخت کند این مدت زمان افزایش می یابد.)کارشناسان فروش «گلگونه» پیش از ارسال تمام سفارشات با خریداران عزیز هماهنگی های لازم را به عمل می آورند تا بهترین زمان ممکن برای کاربران تعیین و مرسوله ارسال گردد.

سفارشات در تعطیلات


ارسال سفارشات ثبت شده، در تعطیلات همانند سفارشات در سایر روزهای هفته می باشند. با توجه به حجم پایین سفارشات در روزهای تعطیل، تعداد مرسولات «گلگونه» نیز کمتر خواهد بود و طبیعتا تعداد سفیران در این روزها کمتر است.در صورتی که در بعضی از این روزهای تعطیل حجم سفارشات بیشتر از حدِ معمولِ تعطیلات باشد، ارسال مرسولات کمی با تأخیر صورت می گیرد که مجموعه «گلگونه» پیشاپیش به خاطر چنین مسائلی از تمام مشتريان کمال عذرخواهی را دارد.


لازم به ذكر است كه هزینه ارسال سفارشات، تنها بار اول مراجعه به صورت رایگان انجام مي پذيرد. در صورتی که سفارش برای خریدار ارسال شود و به هر دلیلی ایشان موفق به دریافت سفارش نشوند، برای ارسال دوباره آن سفارش هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد.

در صورت مشاهده هرگونه قصور یا ایراد در ارسال مرسولات لطفا مراتب را به اطلاع کارشناسان فروش وب سایت «گل گونه» برسانید.


اطلاعات این صفحه به روز رسانی می شود.

آخرین به روز رسانی: ۱۱ ارديبهشت ماه ۱۳۹۸


کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد