کاتالوگ

فیلترهای فعال:
  موجود بودن
  مقدار نور
  جنس گلدان
  آبیاری خاک

  پرفروش ترین محصولات

  سبد گل بیتا

  سبد گل بیتا

  120,000 تومان
  سبد گل مارال

  سبد گل مارال

  120,000 تومان
  سبد گل آسمان

  سبد گل آسمان

  110,000 تومان
  سبد گل سلماز

  سبد گل سلماز

  95,000 تومان
  تنگ گل معصوم

  تنگ گل معصوم

  90,000 تومان
  گیاه پتوس سفید

  گیاه پتوس سفید

  89,000 تومان

  تصفیه کننده هوا 

  تصفیه کننده هوا

  زندگی در شهرهای بزرگ، علاوه بر مزایایش، عیب‌هایی نیز دارد؛ از جمله آلودگی هوا. گاهی آلودگی‌ها و سم‌هایی در محیط زندگی وجود دارد که با چشم هم دیده نمی‌شوند و بسیار خطرناک هستند؛ و متاسفانه آلودگی هوا به فضای باز خلاصه نمی‌شود و در محل‌های بسته اداری و خانگی نیز وجود دارد. میتوان با آوردن گلدان و گیاهان تصفیه کننده به خانه این آلودگی ها را کاهش دهیم.

   

  علاوه بر هوای آلوده‌ی بیرون، عوامل زیاد دیگری هم وجود دارد که باعث آلودگی هوای داخل آپارتمان میشوند. متریال های مصنوعی به کار رفته در ساخت، لوازم خانگی مدرن یا حتی مبل راحتیتان میتواند عامل آلودگی هوای داخل باشد. اگر یک ویژگی باشد که بین اتاق شما و یک فضاپیمای ناسا مشترک باشد، آن کیفیت هوای بد آنهاست!!!

   
  متاسفانه کیفیت هوای بد خانه ها در بین پنج تهدید مهم سلامت عمومی قرار گرفته است. اما خوشبختانه، محققین ناسا به دنبال راه حل برای اتاق های ما و فضاپیماهای خودشان گشته اند و راه حلی که محققین ناسا به آن دست یافتند خیلی ساده و در دسترس بود: استفاده از گیاهان خانگی! ولی خب اتاق شما برای یک عالمه گل های مختلف جا ندارد! ما براتون بهترین گل ها برای تصفیه هوا رو معرفی می کنیم.

   

  اگر به ایجاد فضای آرامش بخش و سالم در منزل، محیط کار و ادراه خود اهمیت می دهید پیشنهاد می کنیم حتما به لیست گیاهان آپارتمانی نگاهی بیندازید! گیاهان سبز علاوه بر این که جلوه و زیبایی خاص و طبیعی به دکوراسیون منزل می بخشند به کاهش استرس و تنش محیط اطراف خود کمک کرده و با تصفیه و پاک سازی هوا از بروز انواع مشکلات تنفسی و عمومی بدن جلوگیری می کنند.

  در صفحه
  نمایش 1 - 12 از 14 آیتم
  نمایش 1 - 12 از 14 آیتم

  کد QR

  محصولات بازدیدشده

  محصولی وجود ندارد