کاتالوگ

فیلترهای فعال:
  شاخه‌ها
  موجود بودن
  جنس گلدان
  آبیاری خاک

  پرفروش ترین محصولات

  باکس گل شیدا

  باکس گل شیدا

  420,000 تومان
  باکس گل سهیل

  باکس گل سهیل

  387,000 تومان
  سبد گل سارای

  سبد گل سارای

  320,000 تومان
  سبد گل کیهان

  سبد گل کیهان

  275,000 تومان
  سبد گل آسمان

  سبد گل آسمان

  110,000 تومان
  سبد گل سینا

  سبد گل سینا

  105,000 تومان
  سبد گل سلماز

  سبد گل سلماز

  95,000 تومان
  تنگ گل معصوم

  تنگ گل معصوم

  90,000 تومان

  گیاهان آپارتمانی 

  گیاهان آپارتمانی

  زمانی که جای‌ جای خانه را گیاهان سبز و شاداب پر کنند، با نگاه کردن به هر نقطه از فضای دلنشین ‌تان، انرژی و حسی مثبت به شما القا می ‌شود. سبزی کامل گیاهان آپارتمانی هماهنگی بیشتری با رنگ ‌های دکوراسیون منزل شما دارند؛ زمانی که تنها برگ ‌های براق و پر فروغ شما را عاشق خود کرده ‌اند.

  • تصفیه کننده هوا
   تصفیه کننده هوا

   زندگی در شهرهای بزرگ، علاوه بر مزایایش، عیب‌هایی نیز دارد؛ از جمله آلودگی هوا. گاهی آلودگی‌ها و سم‌هایی در محیط زندگی وجود دارد که با چشم هم دیده نمی‌شوند و بسیار خطرناک هستند؛ و متاسفانه آلودگی هوا به فضای باز خلاصه نمی‌شود و در محل‌های بسته اداری و خانگی نیز وجود دارد. میتوان با آوردن گلدان و گیاهان تصفیه کننده به خانه این آلودگی ها را کاهش دهیم.

    

   علاوه بر هوای آلوده‌ی بیرون، عوامل زیاد دیگری هم وجود دارد که باعث آلودگی هوای داخل آپارتمان میشوند. متریال های مصنوعی به کار رفته در ساخت، لوازم خانگی مدرن یا حتی مبل راحتیتان میتواند عامل آلودگی هوای داخل باشد. اگر یک ویژگی باشد که بین اتاق شما و یک فضاپیمای ناسا مشترک باشد، آن کیفیت هوای بد آنهاست!!!

    
   متاسفانه کیفیت هوای بد خانه ها در بین پنج تهدید مهم سلامت عمومی قرار گرفته است. اما خوشبختانه، محققین ناسا به دنبال راه حل برای اتاق های ما و فضاپیماهای خودشان گشته اند و راه حلی که محققین ناسا به آن دست یافتند خیلی ساده و در دسترس بود: استفاده از گیاهان خانگی! ولی خب اتاق شما برای یک عالمه گل های مختلف جا ندارد! ما براتون بهترین گل ها برای تصفیه هوا رو معرفی می کنیم.

    

   اگر به ایجاد فضای آرامش بخش و سالم در منزل، محیط کار و ادراه خود اهمیت می دهید پیشنهاد می کنیم حتما به لیست گیاهان آپارتمانی نگاهی بیندازید! گیاهان سبز علاوه بر این که جلوه و زیبایی خاص و طبیعی به دکوراسیون منزل می بخشند به کاهش استرس و تنش محیط اطراف خود کمک کرده و با تصفیه و پاک سازی هوا از بروز انواع مشکلات تنفسی و عمومی بدن جلوگیری می کنند.

  • بونسای
   بونسای

   بُن‌سای، دارْسان یا درخت‌ریزه‌های ژاپنی هنرِ پرورشِ درختان و گیاهانی است که در اندازهٔ کوچک ایجاد می‌شوند. بونسای، درخت یا گیاهی است در گلدان و به‌صورتی پیرایش می‌شود که پاکوتاه شده و در سنینِ ۱۰۰ تا ۲۰۰ سالگی در حدود ۳۰ تا ۶۰ سانتی‌متر بلندی داشته باشد.

    

   یکی از پر طرفدار ترن گیاهان خاص در بین علاقمندان به گل و گیاه، بن سای هست که قیمت اون تا میلیون ها تومان هم میرسه. البته این قیمت گذاری بستگی به نوع گیاه، سن، نحوه شکل دهی و… دارد.

    

   شکل دهی به گیاهان از هزاران سال پیش در کشور چین رواج داشته و سپس این هنر به ژاپن منتقل شده است و ژاپنی ها به این هنر پر و بال بسیاری دادند و آن را تکامل بخشیدند و به همین علت بیشتر اسم ژاپن در این هنر دیده میشود.

    

   بونسای حاصل تلفیق هنر با علم باغبانی است. یک هنرمند خلاق با حس زیباشناسی و مهارت، با خلق یک بونسای در گلدان ظریف می‌کوشد تا درختی کهن بر فراز یک کوه و یا درختی کهنسال و با وقار روییده در دشت را تصویر کند. پس بونسای هم یک سرگرمی در زمینه باغبانی زینتی است و هم باعث نزدیکی و شناخت انسان از شگفتی‌های طبیعت می‌شود.

    

  • گلدان هدیه
   گلدان هدیه
  • کاکتوس و ساکولنت
   کاکتوس و ساکولنت
  • تراریوم
   تراریوم
  • کوکداما
   کوکداما
  • گیاهان خانگی
   گیاهان خانگی
  در صفحه
  نمایش 1 - 12 از 39 آیتم
  نمایش 1 - 12 از 39 آیتم

  کد QR

  محصولات بازدیدشده

  محصولی وجود ندارد