اسپری شفاف کننده برگ گیاهان فلوریست

فقط آنلاین

GG-0006

جدید

اسپری شفاف کننده فلوریست باعث تمیزی برگ گیاهان شده و بدون نیاز به پاک کردن برگ باعث درخشندگی آن می شود.

جزییات بیشتر

44,000 تومان

- +

 
توضیحات محصول

 

اسپری براق کننده برگ گیاهان

 گلدان یا گیاهی که در خانه یا آپارتمان نگه داری می کنید هر از چند گاهی کثیف و گرد گرفته می شود. اسپری تمیز کننده و براق کننده فلوریست یک تمیز کننده و براق کننده سالم است که به راحتی گل و گلدان خانگی شما را تمیز و براق و شاداب می کند. استفاده از آن بسیار راحت است، کافی است آن را از فاصله ی کم روی برگ ها و گل های گیاه اسپری کنید. نیازی به دستمال کشیدن گیاه بعد از اسپری نیست. اسپری فلوریست فرمول ویژه و متمایزی دارد،  این اسپری، گل و گیاه را از گرد و غبار پاک میکند و جلوه ای شاداب، باطراوت و زیبا به گل و برگ گیاه میبخشد، بدون آنکه باعث آسیب آن شود. ماندگاری طولانی مدت دارد و تا چندین روز جلوه ی خود را بر روی گل و گیاه باقی می گذارد. حجم این محصول 500 میلی لیتر می باشد.

 

مواد اولیه این محصول از آلمان تهیه شده است و این محصول ساخت ایران می باشد

 

نحوه استفاده:

قبل از مصرف قوطی را تکان داده و از فاصله 30 سانتی متری از برگ گیاهان مستقیما روی آن اسپری کنید.

 

نحوه نگهداری و موارد احتیاط:

قوطی تحت فشار پر شده است. از قرار دادن اسپری در معرض مستقیم نور آفتاب، شعله و دمای بالای 50 درجه سانتیگراد، خودداری کنید.

 

از سوراخ کردن و سوزاندن قوطی حتی در هنگام خالی بودن بپرهیزید و دور از دسترس اطفال نگهداری کنید.

 

 
نکات قبل از خرید

محدوده ارسال 

• در حال حاضر خدمات گلگونه تنها برای شهر تهران قابل ارائه می باشد.

 

تطابق تصویر و محصول

• لطفا در نظر بگیرید گل ها و گیاهان موجودات زنده هستند و محصول ساختگی و آماده نیستند، و اختلاف اندکی بین عکس وبسایت و محصول دریافتی وجود دارد. ولی تیم گلگونه تضمین میکند که محصولات مخصوص شما از تازه ترین، زیباترین و مرغوب ترن گل ها و گیاهان هستند.

 

شرایط مرجوع

• گل های طبیعی با توجه به ماهیتشان عمر معینی دارند و از آنجا که گل ها طبق سفارش چیده می شود، امکان مرجوع کردن یک محصول در حالت عادی وجود ندارد. تنها در صورتی خرید شما مرجوع و مبلغ عودت داده می شود که محصول ارسالی با درخواست شما در وبسایت مطابقت نداشته باشد. یعنی محصولی که به دست شما رسیده به لحاظ اندازه، کیفیت، و جنس گل ها با سفارش موجود در سبد خرید حساب کاربری شما همسان نباشد.

 

• گل های موجود در محصولات، صبح روز ارسال و به صورت مستقیم از مزرعه چیده می‌شوند. اطمینان داشته باشید تازه ترین گل ها از بهترین مزارع پرورش گل برای تمامی محصولات تهیه می شود.

 

Bookmark and Share

کد QR