اسپری شفاف کننده برگ گیاهان فلوریست

فقط آنلاین

GG-0006

جدید

اسپری شفاف کننده فلوریست باعث تمیزی برگ گیاهان شده و بدون نیاز به پاک کردن برگ باعث درخشندگی آن می شود.

جزییات بیشتر

74,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
توضیحات محصول

 

اسپری براق کننده برگ گیاهان

 گلدان یا گیاهی که در خانه یا آپارتمان نگه داری می کنید هر از چند گاهی کثیف و گرد گرفته می شود. اسپری تمیز کننده و براق کننده فلوریست یک تمیز کننده و براق کننده سالم است که به راحتی گل و گلدان خانگی شما را تمیز و براق و شاداب می کند. استفاده از آن بسیار راحت است، کافی است آن را از فاصله ی کم روی برگ ها و گل های گیاه اسپری کنید. نیازی به دستمال کشیدن گیاه بعد از اسپری نیست. اسپری فلوریست فرمول ویژه و متمایزی دارد،  این اسپری، گل و گیاه را از گرد و غبار پاک میکند و جلوه ای شاداب، باطراوت و زیبا به گل و برگ گیاه میبخشد، بدون آنکه باعث آسیب آن شود. ماندگاری طولانی مدت دارد و تا چندین روز جلوه ی خود را بر روی گل و گیاه باقی می گذارد. حجم این محصول 500 میلی لیتر می باشد.

 

مواد اولیه این محصول از آلمان تهیه شده است و این محصول ساخت ایران می باشد

 

نحوه استفاده:

قبل از مصرف قوطی را تکان داده و از فاصله 30 سانتی متری از برگ گیاهان مستقیما روی آن اسپری کنید.

 

نحوه نگهداری و موارد احتیاط:

قوطی تحت فشار پر شده است. از قرار دادن اسپری در معرض مستقیم نور آفتاب، شعله و دمای بالای 50 درجه سانتیگراد، خودداری کنید.

 

از سوراخ کردن و سوزاندن قوطی حتی در هنگام خالی بودن بپرهیزید و دور از دسترس اطفال نگهداری کنید.

 

 
نکات قبل از خرید

محدوده ارسال 

• در حال حاضر خدمات گلگونه تنها برای شهر تهران قابل ارائه می باشد.

 

تطابق تصویر و محصول

• لطفا در نظر بگیرید گل ها و گیاهان موجودات زنده هستند و محصول ساختگی و آماده نیستند، و اختلاف اندکی بین عکس وبسایت و محصول دریافتی وجود دارد. ولی تیم گلگونه تضمین میکند که محصولات مخصوص شما از تازه ترین، زیباترین و مرغوب ترن گل ها و گیاهان هستند.

 

شرایط مرجوع

• گل های طبیعی با توجه به ماهیتشان عمر معینی دارند و از آنجا که گل ها طبق سفارش چیده می شود، امکان مرجوع کردن یک محصول در حالت عادی وجود ندارد. تنها در صورتی خرید شما مرجوع و مبلغ عودت داده می شود که محصول ارسالی با درخواست شما در وبسایت مطابقت نداشته باشد. یعنی محصولی که به دست شما رسیده به لحاظ اندازه، کیفیت، و جنس گل ها با سفارش موجود در سبد خرید حساب کاربری شما همسان نباشد.

 

• گل های موجود در محصولات، صبح روز ارسال و به صورت مستقیم از مزرعه چیده می‌شوند. اطمینان داشته باشید تازه ترین گل ها از بهترین مزارع پرورش گل برای تمامی محصولات تهیه می شود.

 

Bookmark and Share

کد QR