سبد گل لیندا

فقط آنلاین

GG-0013

جدید

سبد گل لیندا با رنگبندی ملایم و چشم نواز برای هدیه در مراسمات رسمی و یا حتی جهت عیادت از بیمار نیز مناسب می باشد. همچنین سبد گل لیندا مناسب جهت عرض تبریک و قدردانی از دوستان و همکاران نیز می باشد.

جزییات بیشتر

130,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
توضیحات محصول

 

معرفی گل لسیانتوس:

لیسیانتوس گلی زیبا با ساقه‌ی متوسط و نازک است که گلبرگ‌های ظریف و نازکی دارد. بر روی هر ساقه‌ی آن دو تا شش عدد گل رشد می‌کند و اندازه‌ی گلبرگ‌های آن بزرگ و دایره شکل است. گلبرگ های لیسیانتوس نازک و ظریفند و برگ‌های آن بیضی شکل و به رنگ سبز تیره است.

 

گل لیسیانتوس از تيره Eustoma grandiflorum با نام علمي (Lisianthus) ليسيانتوس نوع اصلاح شده يك گل وحشي آمريكاي شمالي و بومي Gentianaceaeدشتهاي نبراسكا، كلرادو و تگزاس است.

 
درواقع این گل هم به صورت غنچه و هم به صورت شکفته زیبا است و در زمینه‌ی گل آرایی از آن استفاده های زیادی می شود. شکل گل‌ها قیفی یا مخروطی است و انتهای گل‌ها از داخل زرد رنگ است.

 
گل لیسیانتوس تقریبا در تمام طول سال موجود و قابل رشد است. در ماه‌های دی و بهمن به کم ترین مقدار می‌رسد اما در تابستان و بهار بیشترین فراوانی را دارد و می‌توانید به راحتی این گل را سفارش دهید.

 

 ليسيانتوس خصوصيات كيفي لازم و ايده آل براي يك گل شاخه بريده نظير گلهاي جذاب و ماندگاري طولاني گل شاخه بريده را داراست. گلهاي لیسیانتوس به دليل شباهت زياد با گل رز اشتباه گرفته مي شوند.

 

لیسیانتوس رنگ های متنوعی دارد و از سبز تا سفید موجود است. رنگ های آبی، صورتی، یاسی و بنفش پررنگ، قرمز و صورتی مایل به نارنجی . حتی انواع خاصی از لیسیانتوس وجود دارد که یک گل، گلبرگ‌های دو یا چند رنگ دارد که در اصطلاح به آن‌ها ابلق گفته می‌شود.

 
رنگ بنفش و رنگ‌های سرد لیسیانتوس فراوانی بیش تری دارند اما امروزه رنگ‌های گرم تر آن مانند قرمز هم در گلفروشی های خاص تهران وجود دارد.

 

معرفی گل داودی:

معنی و مفهوم این گل زیبا وفاداری و رفاقت است. حدودا ۳۰ نوع مختلف از این گل وجود دارد که در رنگ‌های مختلفی مثل سفید، زرد، صورتی و قرمز یافت می‌شود. داودی زرد یعنی پیشرفت‌های عاشقانه‌ای که به آرامی رو به افول می‌گذارند. داودی قرمز به معنی دعوتی برای برقراری دوستی تازه است. داودی سفید نماد صداقت و داودی بنفش به معنی آرزوی خیر برای سلامتی دیگران است.

 

معرفی گل آنتوریوم:

آنتوریوم گیاهی است بومی گواتمالا و کوشاریکا که ارتفاع آن به بیش از ۳۰ تا ۴۰ سانتیمتر می رسد، دارای برگهای کمی پهن، سبز تیره و به طول بیش از ۱۸ سانتیمتر می باشد. گلها با اسپات قرمز، صورتی، زرد و یا سفید می باشد.

 

در ضمن در اواخر بهار یا فصل تابستان گل ها ظاهر می شوند که از وسط اسپات گل آذین سنبله ای بیرون می آید که زرد یا قرمز رنگ است. ماندگاری این گل ها بین 2 تا 3 ماه است.

 

 
مشخصات محصول
جنس گلدانحصیری
رنگ قالبسبز و بنفش
 
نکات قبل از خرید

محدوده ارسال 

• در حال حاضر خدمات گلگونه تنها برای شهر تهران قابل ارائه می باشد.

 

تطابق تصویر و محصول

• لطفا در نظر بگیرید گل ها و گیاهان موجودات زنده هستند و محصول ساختگی و آماده نیستند، و اختلاف اندکی بین عکس وبسایت و محصول دریافتی وجود دارد. ولی تیم گلگونه تضمین میکند که محصولات مخصوص شما از تازه ترین، زیباترین و مرغوب ترن گل ها و گیاهان هستند.

 

شرایط مرجوع

• گل های طبیعی با توجه به ماهیتشان عمر معینی دارند و از آنجا که گل ها طبق سفارش چیده می شود، امکان مرجوع کردن یک محصول در حالت عادی وجود ندارد. تنها در صورتی خرید شما مرجوع و مبلغ عودت داده می شود که محصول ارسالی با درخواست شما در وبسایت مطابقت نداشته باشد. یعنی محصولی که به دست شما رسیده به لحاظ اندازه، کیفیت، و جنس گل ها با سفارش موجود در سبد خرید حساب کاربری شما همسان نباشد.

 

• گل های موجود در محصولات، صبح روز ارسال و به صورت مستقیم از مزرعه چیده می‌شوند. اطمینان داشته باشید تازه ترین گل ها از بهترین مزارع پرورش گل برای تمامی محصولات تهیه می شود.

 

26 محصول مشابه یافت شد

180,000 تومان

170,000 تومان

120,000 تومان

95,000 تومان

110,000 تومان

130,000 تومان
Bookmark and Share

کد QR

محصولات بازدیدشده