بونسای شمشاد توپی

فقط آنلاین

GG-0030

جدید

بونسای شمشاد توپی از جمله گیاهان آپارتمانی و همیشه سبز است. این گیاه نور را دوست دارد و بهتر است زمانی را در مقابل نور غیر مستقیم آفتاب قرار گیرد. البته بنسای شمشاد گیاه مقاوم و در عین حال زیبایی است که در سایه روشن هم به رشد خود ادامه می دهد.

جزییات بیشتر

246,000 تومان

- +

 
توضیحات محصول
بنسای به معنی گیاه درون ظرف است و چینی‌ها اولین کسانی بودند که با استفاده از انتقال درختچه‌های طبیعی به داخل منزل این کار را رواج دادند و بوسیله کاشت درختچه‌های زینتی در داخل گلدان این کار را اجرا نمودند.
 
شمشاد توپی گیاهی است که هم قابلیت نگهداری در فضای آپارتمانی و هم قابل نگهداری در فضای آزاد را دارد. این گونه گیاهی تاجی متراکم از برگ‌های ریز و زیبا به رنگ سبز دارد و در کنار تنه جذاب آن بسیار زیبا و خاص می‌باشد پوست تنه این بنسای قدیمی به نظر می‌رسد. شمشاد بسیار آفتاب دوست است و برای حفظ زیبایی این گیاه باید هر از گاهی آنرا هرس نمائید.  این گیاه بسیار مقاوم است ولی باید از یخ زدگی آن جلوگیری نمود.
  
   
   بنسای شمشاد

نحوه نگهداری بونسای شمشاد توپی:

نور بونسای شمشاد:

این گیاه بسیار آفتاب دوست است اما در سایه هم به رشد خود ادامه می‌دهد. بنسای را در محلی از منزل قرار دهید که نور غیر مستقیم آفتاب را به خوبی دریافت نماید. پنجره جنوبی محل مناسبی برای نگهداری این بنسای می‌باشد.

 

دما:

این گیاه در برابر گرما مقاوم است اما در برابر سرما مقاومت کمتری دارد و نباید بگذارید دچار یخ زدگی شود. دمای داخل منزل برای نگهداری بنسای مناسب است. این گیاه را در مکانی که دمای آن به دفعات زیاد تغییر می‌نماید قرار ندهید نزدیک پنجره‌ای که زیاد باز و بسته می‌شود یا نزدیک کولر و بخاری جای مناسبی برای گیاه نیست. در فصل سرما از قرار دادن گیاه در بیرون از منزل خودداری نمائید.

 

نحوه آبیاری بونسای شمشاد توپی:

این گیاه در فصل گرما به آبیاری روزانه نیاز دارد و در فصل زمستان به آبدهی کمتری نیاز دارد.

  

رطوبت بنسای شمشاد:

در مکان‌هایی که هوا گرم و خشک است برای تامین رطوبت گیاه روزی دو بار از اسپری آب استفاده نمائید یکبار صبح زود و یکبار عصر برای غبار افشانی کفایت میکند.

 

کود دهی بنسای شمشاد توپی:

در فصل رشد از کود مخصوص بنسای برای تقویت گیاه استفاده نمائید

 

گلدان:

هر 2 سال یکبار می‌توانید گلدان را تعویض نمائید.

 
مشخصات محصول
مقدار نورمتوسط
آبیاری خاکنیمه خشک
جنس گلدانسفال
طول13 سانتی متر
عرض9 سانتی متر
ارتفاع27 سانتی متر
 
نکات قبل از خرید

محدوده ارسال 

• در حال حاضر خدمات گلگونه تنها برای شهر تهران قابل ارائه می باشد.

 

تطابق تصویر و محصول

• لطفا در نظر بگیرید گل ها و گیاهان موجودات زنده هستند و محصول ساختگی و آماده نیستند، و اختلاف اندکی بین عکس وبسایت و محصول دریافتی وجود دارد. ولی تیم گلگونه تضمین میکند که محصولات مخصوص شما از تازه ترین، زیباترین و مرغوب ترن گل ها و گیاهان هستند.

 

شرایط مرجوع

• گل های طبیعی با توجه به ماهیتشان عمر معینی دارند و از آنجا که گل ها طبق سفارش چیده می شود، امکان مرجوع کردن یک محصول در حالت عادی وجود ندارد. تنها در صورتی خرید شما مرجوع و مبلغ عودت داده می شود که محصول ارسالی با درخواست شما در وبسایت مطابقت نداشته باشد. یعنی محصولی که به دست شما رسیده به لحاظ اندازه، کیفیت، و جنس گل ها با سفارش موجود در سبد خرید حساب کاربری شما همسان نباشد.

 

• گل های موجود در محصولات، صبح روز ارسال و به صورت مستقیم از مزرعه چیده می‌شوند. اطمینان داشته باشید تازه ترین گل ها از بهترین مزارع پرورش گل برای تمامی محصولات تهیه می شود.

 

12 محصول مشابه یافت شد

Bookmark and Share

کد QR

محصولات بازدیدشده