بونسای کاج کونیکا

فقط آنلاین

GG-0027

جدید

بونسای کاج کونیکا درختچه ای همیشه سبز و کند رشد بسیار زیبا و دارای برگهایی بشکل سوزن های کوتاه می باشد که به حالت کروی و مخروطی  با نظم خاصی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و مانند کوه سبز دیده می شود. این گیاه نماد صلح، خوبی ها و عمر طولانی است. این بن سای مناسب جهت دکوراسیون فضاهای نورگیر داخل و خارج از منزل می باشید و همچنین هدیه مناسب و زیبا برای کسانی که دوستشان دارید.

جزییات بیشتر

273,000 تومان

- +

 
توضیحات محصول

بونسای کاج کونیکا یک درختچه همیشه سبز است که زیستگاه آن مکزیک می‌باشد این گونه گیاهی رطوبت و سرما را دوست دارد .شرایط دمایی و رطوبت خاصی را نیاز ندارد.  این درختچه زیبا رشد کندی دارد و به دلیل برگ‌های سوزنی شکلی که دارد زیبایی خاصی از گیاه را به نمایش می‌گذارد.

 

برگ‌های سوزنی  این گیاه به صورت کروی و مخلوطی و با نظم در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و به شکل یک کوه سبز دیده می‌شود.کاج کونیکا تاجی فشرده و مخروطی باریک و بسیار زیبا دارد. سوزن‌ها و شاخه‌های کوچک این گیاه به دلیل تراکم و فشردگی سوزن‌ها مشخص نمی‌باشد. بونسای کونیکا مانند همه گیاهان به آب و نور و کود و دمای مناسب برای رشد نیاز دارد.این گیاه با نام علمی Picea glauca Conica شناسایی می‌شود.

 

 

 

شرایط نگهداری بونسای کاج کونیکا:

نوردهی بونسای کونیکا:

کاج کونیکا گیاهی نور دوست است و به چهار ساعت آفتاب کامل در روز نیاز دارد. بهتریم مکان برای نگه داری این بونسای کنار پنجره جنوی یا تراس و پاسو هست.

 

آبیاری کاج کونیکا:

این گیاه به آبیاری کم نیاز دارد (سطح خاک در بین دو آبیاری خشک شود) حجم آب آبیاری طوری باشد که کل خاک گلدان کاملا خیس شود و بطور روزانه برگها اسپری آب شوند.

 
نوع خاک بونسای کونیکا:

در هر نوع بافت خاک اعم از شنی ،رسی،لومی  به شرط زهکشی خوب وعدم خفگی خاک قادر به زندگی است ولی ازنظر واکنش ،خاک های خنثی تا اسیدی را ترجیح میدهد. بهترین خاک برای این بنسای مخلوطی از خاک سبک باغچه، کمپوست و کود است.

 
رطوبت بن سای کونیکا:

رطوبت و سرما را دوست دارد.

 
دمای مناسب کاج کونیکا:

مانند اکثر کاج ها به سرما مقاوم است ولی درکل به خاطر مناطق بومی خود طالب هوای خنک و رطوبت بالا میباشند. دمای مطلوب آن ترجیحا بین 2۰ تا 3۰ درجه سانتی‌گراد است.

 
تغذیه بنسای کونیکا:

زمان کوددهی در بهار سالانه از کود آهن و اسیدی استفاده شود.

 
هرس بنسای کاج کونیکا:

هرس کردن شاخه های خشک برای پر شدن و شاخه زایی بیشتر توصیه می شود. زمان هرس شاخ و برگ ها در بهار پیش از جوانه‌زنی است.زمان تعویض گلدان و هرس ریشه هم دو الی سه سال یکبار در بهار.

 

 
مشخصات محصول
مقدار نورزیاد
آبیاری خاکخیس تا نیمه خشک
جنس گلدانسفال
قطر25 سانتی متر
ارتفاع37 سانتی متر
 
نکات قبل از خرید

محدوده ارسال 

• در حال حاضر خدمات گلگونه تنها برای شهر تهران قابل ارائه می باشد.

 

تطابق تصویر و محصول

• لطفا در نظر بگیرید گل ها و گیاهان موجودات زنده هستند و محصول ساختگی و آماده نیستند، و اختلاف اندکی بین عکس وبسایت و محصول دریافتی وجود دارد. ولی تیم گلگونه تضمین میکند که محصولات مخصوص شما از تازه ترین، زیباترین و مرغوب ترن گل ها و گیاهان هستند.

 

شرایط مرجوع

• گل های طبیعی با توجه به ماهیتشان عمر معینی دارند و از آنجا که گل ها طبق سفارش چیده می شود، امکان مرجوع کردن یک محصول در حالت عادی وجود ندارد. تنها در صورتی خرید شما مرجوع و مبلغ عودت داده می شود که محصول ارسالی با درخواست شما در وبسایت مطابقت نداشته باشد. یعنی محصولی که به دست شما رسیده به لحاظ اندازه، کیفیت، و جنس گل ها با سفارش موجود در سبد خرید حساب کاربری شما همسان نباشد.

 

• گل های موجود در محصولات، صبح روز ارسال و به صورت مستقیم از مزرعه چیده می‌شوند. اطمینان داشته باشید تازه ترین گل ها از بهترین مزارع پرورش گل برای تمامی محصولات تهیه می شود.

 

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

کاج کونیکا .بونسای

سلام کاج من نوک برگهاش قهوه ای . تشکر میکنم از رهنمایی که میکنید

آیا این نظر برای شما مفید بود؟ بله خیر

12 محصول مشابه یافت شد

Bookmark and Share

کد QR

محصولات بازدیدشده