بونسای کاج نانا

فقط آنلاین

GG-0026

جدید

بنسای نانا درختی کوتاه و کند رشد است که ارتفاع آن تا 60 سانتیمتر و گسترش عرضی شاخه‌ها به 90 سانتیمتر می‌رسد که این طول و عرض گسترشی در حالت بونسایی کمتر است. 
زیستگاه اصلی این گونه ژاپن و تایوان است.

بونسای نانا از جمله گیاهان آپارتمانی با نگهداری ساده، نور آفتابی یا نیمه آفتابی و همیشه سبز است.

جزییات بیشتر

265,000 تومان

- +

 
توضیحات محصول

بونسای سرو نانا که با نام علمی chamaecyparisobtusaNana و نام لاتین  Nana شناخته می‌شود که به آن سرو ژاپنی یا کامیس پاریس نانا هم گفته می‌شود.

 
این واریته گیاهی جزء درختچه‌های زینتی، کوتاه و کند رشد است. زیستگاه این گیاه ژاپن و تایوان می‌باشد. از این گونه زینتی بیشتر در طراحی باغ‌های صخره‌ای و باغچه‌های منازل و ویلاها نیز استفاده می‌شود اما گونه بونسای این گیاه را بیشتر در آپارتمان نگهداری می‌کنند که بونسایی همیشه سبز است و یک جذابیت ویژه به منزل شما می‌دهد. نانا بونسایی پیوندی و زیباست که در تمام فصل سال طراوت خود را حفظ می نماید و پیوند آن با کاج تویای روسی انجام می‌شود.

 

برگ‌های این واریته فلسی و به شکل تخم مرغی نوک تیز و کاملا چسبیده به شاخه می‌باشد در ابتدا برگ‌ها سبز روشن و به مرور زمان به سبز تیره تغییر رنگ می‌دهد در سطوح زیر فلس‌ها و شاخه‌های کوتاه خطوط پراکنده آبی نقره‌ای تا سفید قابل مشاهده می‌باشد.
تراکم کاج نانا از لحاظ تراکم شاخ و برگ‌ها از کاج تویایی آمریکایی و تویای روسی بسیار بیشتر است.

 

   بونسای کاج نانا

 

نحوه نگهداری بونسای کاج نانا:

نور بونسای نانا:

این گیاه به نور غیر مستقیم و زیاد آفتاب نیاز دارد، آن را در محلی از منزل قرار دهید که نور مناسبی دریافت نماید.

 

دما:

این گیاه مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی است ولی بهتر است در دمای معمولی اتاق از آن نگهداری نمائید گونه فضای باز آن تا منفی 10 درجه را تحمل می‌نماید. 

 

نحوه آبیاری بونسای نانا:

قبل از اینکه خاک به طور کامل خشک شود باید مجدداً آبدهی را انجام دهید،  قبل از آبیاری سطح خاک را چک کنید، در صورت کم شدن رطوبت مجدد به گیاه آب دهید.

  

خاک مناسب بنسای نانا:

بهترین خاک برای نگهداری این گیاه خاک بونسای می‌باشد.

 

تکثیر بنسای کاج نانا:

از طریق قلمه زدن می توان این گیاه را تکثیر کرد.

 
مشخصات محصول
مقدار نورمتوسط
آبیاری خاکنیمه خشک تا خیس
جنس گلدانسفال
قطر19 سانتی متر
ارتفاع25 سانتی متر
 
نکات قبل از خرید

محدوده ارسال 

• در حال حاضر خدمات گلگونه تنها برای شهر تهران قابل ارائه می باشد.

 

تطابق تصویر و محصول

• لطفا در نظر بگیرید گل ها و گیاهان موجودات زنده هستند و محصول ساختگی و آماده نیستند، و اختلاف اندکی بین عکس وبسایت و محصول دریافتی وجود دارد. ولی تیم گلگونه تضمین میکند که محصولات مخصوص شما از تازه ترین، زیباترین و مرغوب ترن گل ها و گیاهان هستند.

 

شرایط مرجوع

• گل های طبیعی با توجه به ماهیتشان عمر معینی دارند و از آنجا که گل ها طبق سفارش چیده می شود، امکان مرجوع کردن یک محصول در حالت عادی وجود ندارد. تنها در صورتی خرید شما مرجوع و مبلغ عودت داده می شود که محصول ارسالی با درخواست شما در وبسایت مطابقت نداشته باشد. یعنی محصولی که به دست شما رسیده به لحاظ اندازه، کیفیت، و جنس گل ها با سفارش موجود در سبد خرید حساب کاربری شما همسان نباشد.

 

• گل های موجود در محصولات، صبح روز ارسال و به صورت مستقیم از مزرعه چیده می‌شوند. اطمینان داشته باشید تازه ترین گل ها از بهترین مزارع پرورش گل برای تمامی محصولات تهیه می شود.

 

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

خشک شدن کاج نانا

سلام شرمنده یه سوال داشتم یک کاج نانا داریم داره برگهاش از سر برگ خشک میشه رطوبت خوب داره نورش هم خوبه غیر مستقیم جلوی پنجره ولی متاسفانه ۱هفته ای است اینجوری شده قبل از عید خریدیم چیکارش کنیم ضمنا حتی بخور سرد هم واسش روشن کردیم لطفاً راهنمایی میکنید

آیا این نظر برای شما مفید بود؟ بله خیر

12 محصول مشابه یافت شد

Bookmark and Share

کد QR

محصولات بازدیدشده