بونسای کاج فربرزیلی

فقط آنلاین

GG-0021

جدید

کاج برزیلی (نام علمی: Araucaria angustifolia) یکی از گونه‌های سوزنی‌برگان (مخروطیان) و جزو درختان همیشه‌سبز است. این درخت بومی جنوب برزیل است. این گیاه در مقابل تغییرات دمایی و همچنین نحوه نگهداری گیاه بسیار مقاومی است و به راحتی می توان از آن به عنوان گیاه آپارتمانی استفاده کرد.

جزییات بیشتر

246,000 تومان

- +

 
توضیحات محصول

بونسای کاج فر برزیلی:

برای تهیه بونسای، کاج گزینه مناسبی بوده و بسیاری علاقه زیادی از بونسای این درخت دارند. درخت کاج همیشه سبز بوده و دارای سوزن می­باشد که در دسته­ های دو تا پنج ­تایی قرار گرفته­ اند.

پوست درختان کاج مسن کنده شده و تکه تکه می­شود. در طبیعت، کاج­ها در اشکال مختلف رشد می­کنند و می­توانند در سبک­های مختلف بونسای مورد استفاده قرار گیرند. به منظور تیمار گونه­ های مختلف کاج بر اساس ماهیت آن، لازم است مراحل رشدی آن در طول فصل رشد را بدانیم. گونه­ های کاج حاوی دو سوزن می­توانند در اوایل تابستان برای تولید سوزن­های کوچک­تر خرد شوند. گونه­ های کاج دارای دو سوزن، سوزن را تولید نمی­کنند، زیرا برای آن­ها مضر می­باشد.

کاج فربرزیلی هم نوعی از کاج است که نگهداری از آن بسیار آسان می باشد.

 
مشخصات محصول
مقدار نورزیاد
آبیاری خاکنیمه خشک تا خیس
جنس گلدانسفال
قطر15 سانتی متر
ارتفاع30 سانتی متر
 
نکات قبل از خرید

محدوده ارسال 

• در حال حاضر خدمات گلگونه تنها برای شهر تهران قابل ارائه می باشد.

 

تطابق تصویر و محصول

• لطفا در نظر بگیرید گل ها و گیاهان موجودات زنده هستند و محصول ساختگی و آماده نیستند، و اختلاف اندکی بین عکس وبسایت و محصول دریافتی وجود دارد. ولی تیم گلگونه تضمین میکند که محصولات مخصوص شما از تازه ترین، زیباترین و مرغوب ترن گل ها و گیاهان هستند.

 

شرایط مرجوع

• گل های طبیعی با توجه به ماهیتشان عمر معینی دارند و از آنجا که گل ها طبق سفارش چیده می شود، امکان مرجوع کردن یک محصول در حالت عادی وجود ندارد. تنها در صورتی خرید شما مرجوع و مبلغ عودت داده می شود که محصول ارسالی با درخواست شما در وبسایت مطابقت نداشته باشد. یعنی محصولی که به دست شما رسیده به لحاظ اندازه، کیفیت، و جنس گل ها با سفارش موجود در سبد خرید حساب کاربری شما همسان نباشد.

 

• گل های موجود در محصولات، صبح روز ارسال و به صورت مستقیم از مزرعه چیده می‌شوند. اطمینان داشته باشید تازه ترین گل ها از بهترین مزارع پرورش گل برای تمامی محصولات تهیه می شود.

 

12 محصول مشابه یافت شد

Bookmark and Share

کد QR

محصولات بازدیدشده